Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 5 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin uv gel |
| Quantity | 1 bottle |
| NET WT | 1kg/500g |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | mshare |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Volume | 1000g/500g |
| Cured | UV / LED light nail dryer |
| Feature | Refill Top coat uv/led gel |
Instock
There are no reviews yet.