Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 2 × 3 cm |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 bottle |
| NET WT | 250g/500g |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | mshare |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Name | 5 in 1 No wipe top gel |
| Function 1 | No wipe top coat |
| Function 2 | rhinestone glue gel |
| Function 3 | 3D Water Drop Nail Gel |
| Function 4 | Builder gel nail extension |
| Function 5 | Apply mirror powder |
| Certificate | MSDS |
| Use with | UV lamp or LED lamp |
Instock
There are no reviews yet.