Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 Pcs |
| Model Number | TC001 |
| NET WT | 38g120g/250g/330g/580g |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | foonbe |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
| Function | Protect the nail color, brighten the nail |
| Cured | UV Lamp or LED lamp |
| Color | 6 capacities available |
| Name | No wipe top coat |
| Shipping | Free shipping to Spain France etc. |
| Support | Dropshipping, wholesale |
Instock
There are no reviews yet.