Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 2/3/4pcs kit |
| Model Number | Nail art varnish |
| NET WT | 7.5ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | Limegirl |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
Instock
There are no reviews yet.