Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.639 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 24 × 10 cm |
| Is Smart Device | no |
| Usage | For PPR PE PVC |
| Weight | 1650g |
| Dimensions | 10.63 * 4.53 * 2.95in |
| Tube Diameter | 3 Groups of Die Head: 20/ 25/ 32mm |
| Model Number | Pipe Welding Machine |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.