Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 36 × 74 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | CB, CE, RoHS |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1200w |
| Brand Name | WUXEY |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.