Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.198 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 27 × 45 cm |
| Power (W) | 1200W |
| Capacity | <1L |
| Heating Method | Underpan Heating |
| Voltage (V) | 120V |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | US(Origin) |
Instock
There are no reviews yet.