Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15 × 14 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type Number | 1700 |
| CE | Type |
| Is Electric | lithium battery |
| Certification | CE |
| State of Assembly | Ready-to-Go |
| Dimensions | 19*10*9.2cm |
| Model Number | 1700 |
| Design | Cars |
| Controller Mode | MODE1, MODE2 |
| Remote Control | Yes |
| Material | Metal, Plastic |
| Type | Car |
| Features | REMOTE CONTROL |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y |
| Color | Yellow |
Instock
There are no reviews yet.