Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 10 cm |
| whether full opening | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Craft of Weaving | TAT |
| Release Date | Autumn 2024 |
| Season | Autumn/Winter |
| Age | MIDDLE AGE |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Decoration | Button, Pockets |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Model Number | women winter coat |
| Weight | 0.30kgs |
| Style | Casual |
| Down Weight | 100g-150g |
| Detachable Part | none |
| Hooded | No |
| Material | Nylon |
| Down Content | 50% |
| Filling | White duck down |
| Sleeve Length(cm) | Full |
| Thickness | Standard |
| Type | Slim |
| Closure Type | Single Breasted |
| Pattern Type | Solid |
| Clothing Length | regular |
| Gender | WOMEN |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| women's down jacket | manteau femme hiver |
| female jacket | chaqueta mujer |
| jackets for women | winter coat |
| down jacket | woman's coat |
| women's winter down jackets | winter jacket |
| coat female | women's winter jackets |
| women's winter jacket | casaco feminino |
| down jacket for women winter | winter down jacket for women |
| jacket woman | outerwear for women |
| winter coat | women's winter coat |
Instock
There are no reviews yet.