Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Keyboards | TOUCHPAD, Backlit Keyboard |
| Battery Capacity(mAh) | 85Whr |
| Memory Type | DDR5 |
| Thermal Design Power | other |
| Graphics Brand | AMD |
| Graphic Type | Integrated |
| Max Turbo Frequency | other |
| Base Frequency (GHz)4 | other |
| Number of Cores | 8 |
| CPU Brand/Model | AMD Ryzen 7 7840H |
| Weight (Battery Included) | <1.5Kg |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Dimensions (WxHxD) | other |
| Operating System | Windows 11 |
| Package | Yes |
| Hard Drive Capacity | 1TB |
| Port | Card Reader, 3.5 mm Combo Audio Jack, RJ-45 |
| Display Ratio | 16:10 |
| Display Size | 14.5" |
| Hard Drive Type | SSD |
| Graphics Card Model | Radeon 780M Graphics |
| Type | Slim Laptop |
| Brand Name | Lenovo |
| Origin | Mainland China |
| Correct CPU Brand/Model | 8845H/AI7H350/AI9365 |
| Correct Graphics Card Model | 780M/860M/880M |
| Display resolution | 3072*1920 |
Instock
There are no reviews yet.