Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 25 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | 13MP |
| Front Webcam Pixels | 5MP |
| Panel Type | IPS |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 7000mAh |
| Extend Port | 3G External, SD Card, TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 128GB |
| Operating System | Android 15 |
| Display Size | 11" |
| Feature | FM, OTG, ULTRA SLIM, Dual Cameras |
| Memory Capacity | 6GB |
| Processor Model | others |
| Display resolution | 1280×800 |
| Network | WIFI |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | Teclast |
| Teclast Model | P50AI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, pse |
| Item Type | Tablet PC |
Instock
There are no reviews yet.