Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Theme | Sports |
| Warning | No |
| Certification | CE |
| Model Number | gm445 |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Features | foldable |
| Packing | bag pack |
| Size : | 140*128*75cm |
| Color | Red |
Instock
There are no reviews yet.