Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 8 ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 pc |
| Model Number | 52525 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 7.5ml |
| Brand Name | UR Sugar |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.