Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml, 10ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 6PCS/SET |
| Model Number | Dream Cat Magnetic Gel Nail Polish |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 10ML |
| Brand Name | yokefellowart |
| Origin | Mainland China |
| Brand | YOKEFELLOW Gel Polish |
| Certification | MSDS, SGS |
| Product Type | Dream Cat Magnetic Gel Nail Polish |
| Lasting Period | 3 or 4 Weeks |
| Cured | UV / LED Lamp |
| Feature 1 | 9D Cat Magnetic Gel Nail Polish |
| Feature 2 | Gel Nail Polish |
| Feature 3 | Nail Art Gel Varnish |
| Feature 4 | Glitter Cat Eye Magnetic Nail Polish Set |
| Feature 5 | Long-Lasting Romantic Nail Art |
| Material Feature | Non-Toxic |
Instock
There are no reviews yet.