Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.167 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 8 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | resin |
| Quantity | 12pcs |
| Model Number | ZH24692 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 12*7ml |
| Brand Name | MEET ACROSS |
| Origin | Mainland China |
| type 1 | gel polish kit |
| type 2 | nail supplies |
| Used with | Base Gel and Top Coat |
| Advantage | Healthy and Eco-friendly |
Instock
There are no reviews yet.