Instock
| Weight | 0.066 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 7 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 PCS |
| Model Number | Natural Beige Structure Gel Nail Polish |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | KODIES GEL |
| Origin | Mainland China |
| Items Type | Structure Rubber Base Gel Nail Polish |
| Style | Neutral Beige Structure Base Gel Nail Polish 2 IN 1 |
| Models | UV Colored Nail Polish Gel Varnish |
| Condition | Brand New Arrival |
| Quality | Top Quality Guaranteed |
| Color | Natural Beige Neon Colors |
| Cured Tools | Professional UV/LED Lamp |
| Use With | Super Shine Top Coat |
| Manicure | Structure Nail Polish Nail Art Manicure Gel |
| Thickness | Medium Thick |
| Lasting Time | About 3-4 or more weeks |
| Advantages | Healthy and Eco-friendly |
| Remove | Easy to Remove, Easy to Handle |
Instock
There are no reviews yet.