Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 5 cm |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | UV resin |
| Quantity | 1 bottle |
| Model Number | 308series |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | RS NAIL |
| Origin | Mainland China |
| type | top coat |
| type1 | base coat |
Instock
There are no reviews yet.