Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1PCS/SET |
| Model Number | 9D Cat Magnetic Gel |
| Type | Gel Polish |
| Brand Name | yokefellowart |
| Origin | Mainland China |
| Net Weight | 40g ( including bottle) |
| Type 1 | 9D Cat Magnetic Gel Polish |
| Type 2 | Gel Polish |
| Type 3 | Gel Nail Polish Set |
| Type 4 | Magnetic Cat's Eye Ge |
| Certification | MSDS, SGS |
| Cured | UV LED Lamp |
| Lasting Period | 3 or 4 Weeks |
Instock
There are no reviews yet.