Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 250ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | Brush -on |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 250ml |
| Brand Name | CHUNSHU |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.