Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Ingredient | uv gel, Eco-friendly UV Curable Resin |
| Quantity | 1bottle |
| Model Number | 13027 |
| Type | Painting Gel |
| NET WT | 9ml |
| Brand Name | CANNI |
| Origin | Mainland China |
| Hema Free | Hema free color gel /base/top coat |
| Gross Weight | 9ml/bottle |
| Color | Clear |
| Curing Lamp | UV or LED Lamp |
| Used for | Nail Beauty Salon/ training or private using |
| Warranty | 36months |
Instock
There are no reviews yet.