Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 10ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 pcs |
| Model Number | Matte Top Coat |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 10ml |
| Brand Name | Arte Clavo |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | Long lasting matte top coat |
| Feature2 | Nail Supplies For Professionals |
| Usage | Nail Art DIY |
| Gel Nails Quality | High Standard |
| Application | Nail Art Beauty |
| Cure time | LED Lamp 30s UV Lamp 1min |
| Color | Transparent |
Instock
There are no reviews yet.