Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 250ml |
| Ingredient | Resin/Pure water/Calclum Gluconate |
| Quantity | 1PC |
| Model Number | MS-409 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 250g |
| Brand Name | mshare |
| Origin | Mainland China |
| Suit for | All kind of UV or LED Nail Gel |
| Cured | UV Lamp or LED Lamp |
| Products Feature | Soak off Nail Gel Polish Top Coat Gel |
| Soak off | Remover available |
| Lasting Time | 3 weeks or longer |
| Style | Reinforce Gel Nail UV Metal Polish Gel Strengthen Varnish UV Nail Gel |
Instock
There are no reviews yet.