Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Glue |
| Quantity | 1 PCS |
| Model Number | Solid Nail Glue |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15g |
| Brand Name | KODIES GEL |
| Origin | Mainland China |
| Items Type | False Naip Tips Glue for Nails Art |
| Style | Solid Nail Glue |
| Models | Adhesive Nail Art Solid Glue |
| Condition | Brand New Arrival |
| Color | Clear |
| Use for | Nail Gel Glue For Dotting Rhinestone |
| For | Nail Art Extension Prolong Nails |
| Cured Tools | UV/LED Lamp |
| Nail Art | Strong Adhesive Tips Glue |
| Nail Supplies | Transparent False Nails Glue |
| Manicure Tools | Professional Nail Glue for Nails Art |
| Use with | Nail Gel Polish for Nails Art |
| Features 1 | Non-Flowing, Non-Heat, Long Lasting Soak Off |
| Features 2 | Manicure Strong Adhesive Nail Art Gellak Glue |
| Support | Wholesale Drop Ship Bulky Sale |
| Features 3 | Easy and convenient to use |
Instock
There are no reviews yet.