Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 9 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | COMBO |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | UV Curable Resin |
| Quantity | 4/6/8/10 Pcs Set |
| Model Number | AC Color Gel Nail Polish |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | Arte Clavo |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.