Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.001 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 15ml |
| Ingredient | Natural Resin |
| Quantity | 1 bottle |
| Model Number | Top Base Coat |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 15ml |
| Brand Name | VINIMAY |
| origin | chinese |
| net content | 15ml |
| nail Product Classification | nursing nail polish |
| cosmetic properties | easy to dry use effect |
| specification type | normal specifications |
| product name 1 | PRO SPA OIL, ACID FREE, RUBBER, Primer |
| product name 2 | Reinforce Base, Base Coat, Sonax Crystal top |
| product name 3 | Tip Primer, Soft Gel Tip Adhesive, Repair Base |
Instock
There are no reviews yet.