Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.124 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 10 × 7 cm |
| Certification | CPNP |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Volume | 108 ml |
| Ingredient | Resin |
| Quantity | 1 |
| Type | Gel Polish |
| NET WT | 100g |
| Brand Name | Jillnails |
| Origin | Mainland China |
| Cured | UV/LED LAMP |
| Used with | Base gel and top coat |
Instock
There are no reviews yet.