Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 150 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Style | Freestanding, Freestanding, Contemporary |
| Material | Acrylic, Acrylic |
| Brand Name | DUTRIEUX, Cobuild |
| Faucet | Not Included, Included |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 3 years, 5 Years |
| Armrest | NO |
| Bathtub Accessory | Drainer |
| After-sale Service | Online technical support |
| Project Solution Capability | graphic design |
| Application | Bathroom |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | K-665 |
| Function | Massage |
| Installation Type | Freestanding |
| Drain Location | Corner |
| Massage Type | Combo Massage (Air & Whirlpool) |
| Product Name | Outdoor jetted tub shower combo |
| Compatible Electricity Standard | 110V/220V, 50Hz |
| Faucets | Thermostatic |
| Size | 1550*1550*650/1850*1850*650mm |
| Volume | 1.66gal |
| Certification | CUPC, CE, ISO Standard |
| Main Feature | Safe and Easy Bathing |
| Service | OEM, ODM Is Available |
Instock
There are no reviews yet.