Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 30 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Style | Freestanding, Portable |
| Material | Acrylic, Pearl wool, PVC, Nylon, Eco-friendly nylon Cloth, pearl wool, PVC |
| Brand Name | DUTRIEUX, oem/odm |
| Faucet | Not Included, Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | NONE |
| Armrest | NO |
| Bathtub Accessory | NO |
| After-sale Service | Online technical support |
| Length | 75cm |
| Project Solution Capability | Others |
| Application | Hotel, Garden, Home |
| Design Style | Simple Comfortable |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | Portable Bathtub |
| Function | Soaking |
| Installation Type | Freestanding |
| Drain Location | Corner |
| Product name | Portable Bathtub |
| Feature | Sustainable, Stocked |
| Size | 75*75cm or Customized |
| Color | as picture or custom |
| Installation | Freestanding Swim Spa Pool Outdoor |
| Logo | OEM/ODM avaliable |
| Packing | cloth bag or Customized Color Carton |
| Payment | L/C or T/T |
| Age | Adults |
Instock
There are no reviews yet.