Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 115 × 125 × 130 cm |
| Size | 100cm |
| Armrest | No |
| Length | 1.6m |
| Style | Freestanding |
| Color | WHITE |
| Material | Acrylic |
| Drain Location | Corner |
| Installation Type | Corner |
| Faucet | Not Included |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.