Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 186 × 126 × 72 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Freestanding, Freestanding |
| Material | Ceramic, acrylic |
| Faucet | Not Included, Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, CE, cUPC |
| Warranty | 3 years |
| Armrest | NO |
| Bathtub Accessory | Drainer |
| After-sale Service | Online technical support |
| Length | 1.8m |
| Project Solution Capability | total solution for projects, Cross Categories Consolidation |
| Application | Bathroom |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | ZHE |
| Model Number | H5229-BLACK |
| Function | Soaking |
| Installation Type | Freestanding |
| Drain Location | Corner |
| Product Name | Acrylic Freestanding Bathtub |
| Color | black |
| Type | Free-standing Bathtub |
| Feature | Eco-friendly Material |
| Capacity | 1 Person |
| Size | 1800*1200*660mm |
| Usage | Bathroom. Washroom |
| Shape | Rectangular |
| Packing | Carton Box + Foam + Wood Crate |
Instock
There are no reviews yet.