Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 85 kg |
|---|---|
| Dimensions | 175 × 93 × 73 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Freestanding, Freestanding |
| Material | Ceramic, acrylic |
| Faucet | Not Included, Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Warranty | 2 years |
| Armrest | NO |
| Bathtub Accessory | Drainer |
| After-sale Service | Online technical support, Onsite Installation, Free spare parts |
| Length | 1.8m |
| Project Solution Capability | graphic design, 3D model design |
| Application | Bathroom |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Zhejiang, China |
| Brand Name | PFR |
| Model Number | H5237JM |
| Function | Soaking |
| Installation Type | Corner |
| Drain Location | Center |
| Color | white |
Instock
There are no reviews yet.