Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 50 × 62 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Freestanding, Portable |
| Material | Acrylic, Dropstitch, drop stitch PVC |
| Brand Name | DUTRIEUX, oem/odm |
| Faucet | Not Included, Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Armrest | NO |
| Bathtub Accessory | NO |
| After-sale Service | Online technical support |
| Length | 1.8m |
| Project Solution Capability | total solution for projects, Others |
| Application | Hotel, Garden, Home |
| Design Style | Simple Comfortable |
| Place of Origin | Jiangsu, China |
| Model Number | Portable Bathtub |
| Function | Soaking |
| Installation Type | Freestanding |
| Drain Location | Corner |
| Product name | Portable Bathtub |
| Feature | Sustainable, Stocked |
| Size | 180x65cm or custom size |
| Color | as picture or custom |
| Installation | Freestanding Swim Spa Pool Outdoor |
| Logo | OEM/ODM avaliable |
| Packing | cloth bag or Customized Color Carton |
| Payment | L/C or T/T |
| Age | Adults |
Instock
There are no reviews yet.