Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Freestanding, Freestanding |
| Material | Acrylic, Acrylic, Acrylic + Fiberglass |
| Faucet | Included, Included |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | More than 5 years, Bathtub Body 5 Years |
| Armrest | Yes |
| Bathtub Accessory | Drainer |
| Length | 1.7m |
| Application | Hotel, Home Hotel Office Vila Bathroom |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | China |
| Model Number | NEW-2132 |
| Function | Massage |
| Installation Type | Freestanding |
| Drain Location | Center |
| Massage Type | Combo Massage (Air & Whirlpool) |
| Product Name | Massage Bath Tub Spa |
| Color | Customer's Requirement |
| Certification | ISO9001 |
| Size | Customized Size |
| Type | Free-Standing Massage Bathtub |
| Shape | Sector Massage Bathtub |
| Name | Acrylic Whirlpool Massage Bathtub |
Instock
There are no reviews yet.