Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 150 × 60 × 80 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 120cm |
| Function | Soaking |
| Bathtub Accessory | Drainer |
| Armrest | No |
| Length | 1.6m |
| Style | Freestanding |
| Color | WHITE, Red, Blue, black |
| Material | Acrylic |
| Installation Type | Freestanding |
| Faucet | Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.