Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 180 × 80 × 70 cm |
| Size | 100cm |
| Bathtub Accessory | Armrests |
| Armrest | Yes |
| Length | 1.6m |
| Style | Freestanding |
| Color | WHITE |
| Material | Acrylic |
| Drain Location | Right |
| Installation Type | Freestanding |
| Faucet | Included |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.