Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 40 kg |
|---|---|
| Dimensions | 190 × 90 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Soaking, Soaking, Bath |
| Armrest | No, NO |
| Length | 1.7m, 1.5m/1.7m, 1.4m/1.5m/1.6m/1.7m |
| Style | Freestanding, Dual-side Skirt (Right Skirt), Modern |
| Material | Acrylic, acrylic |
| Drain Location | Center, Center |
| Installation Type | Freestanding, Freestanding |
| Faucet | Included, Included |
| Origin | Mainland China |
| Bathtub Accessory | Drainer |
| Application | Hotel |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Color | White |
| Size | Optional |
| Pattern | Custom |
| Capacity | One Person |
| Installation | Freestanding Installation |
Instock
There are no reviews yet.