Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 250 kg |
|---|---|
| Dimensions | 352 × 258 × 150 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Freestanding |
| Material | Pearl Plate, US Aristech Acrylic |
| Faucet | Included |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong |
| Brand Name | Joyspa |
| Model Number | JY8811 |
| Type | Spa hot tub, 5 Person Hot Tubs |
| Size | 2250*2250*880mm |
| Capacity | 1500L |
| Total Jets | 69pcs |
| Shell Color | 12 Colors Available |
| Certification | CE, ROHS, TUV, ISO9001 |
| System | balboa |
| Application | indoor&outdoor |
| Seating | 3seats+2loungers |
Instock
There are no reviews yet.