Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 38 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Freestanding |
| Material | Porcelain, Eco-friendly PVC |
| Brand Name | XMSJ |
| Faucet | Included |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HI-Q032901 |
| Type | Bathtub |
| Product Name | Ice Bath Tub |
| Water Capacity | 700L-840L |
| Szie | 150*80*65cm |
| N.G/W.G | 13kg/16.5kg |
| Color | Customized Color |
| MOQ | 1pcs |
| Packing | 87*38*38cm |
| Shipping | Sea.by Air.by Express |
| Logo | Customized Logo |
Instock
There are no reviews yet.