Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 13 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | ABS, PVC |
| Faucet | Not Included |
| Origin | Mainland China |
| Catalog number | Inflatable bathtub |
| color | 160*84*64cm Blue (Bubble Bottom) |
| function | Soak in the tub |
| Suitable for | adult |
| Scope of application | bath |
| style | aeration |
Instock
There are no reviews yet.