Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 100cm |
| Model Number | A-01 |
| Bathtub Accessory | Drainer |
| Armrest | No |
| Length | 1.5m |
| Style | Freestanding |
| Color | WHITE |
| Material | ABS |
| Drain Location | Corner |
| Brand Name | VAGSURE |
| Installation Type | Corner |
| Faucet | Not Included |
| Origin | Mainland China |
| item | bathtub control panel |
| shape | round |
| application | massage bathtub |
| function | water pump/light/water sensor control |
| certification | CE |
| input voltage | AC 220V |
Instock
There are no reviews yet.