Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate Number | GC23060801 |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | 3 Years+ |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 5.5cm/2.17inches |
| Model Number | DB003 |
| Plastic Type | PE |
| Features | INFLATABLE |
| Material | Plastic |
| Type | Ball Pits |
| Brand Name | DABLE HOME |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.