Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Barcode | No |
| Warning | Suitable for ages 6 and above |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 6cm |
| Model Number | Soft Balls |
| Features | Sports |
| Material | PU |
| Type | Smash It |
| Brand Name | MEADE |
| Recommend Age | 14+y |
| Origin | Mainland China |
| Type 1 | Color Random |
| Type 2 | PU material |
| Type 3 | Boys and girls' toys |
| Type 4 | reduce pressure |
| Type 5 | sport toy |
| Type 6 | Fun toys |
Instock
There are no reviews yet.