Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Open Style | Sliding |
| Frame Style | With Frame |
| Shape | One-shaped |
| Material | Hardlex |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Matte Black |
| Style | 60" x 76" Double Sliding |
| Item Weight | 218 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.