Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Frame Material | aluminium alloy |
| Open Style | Hinge |
| Glass Thickness | 6mm |
| Frame Style | With Frame |
| Shape | Diamond Type |
| Color | WHITE |
| Material | Hardlex |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Model Number | 145mm |
| Diameter | 19*145 |
| Place of Origin | China (Mainland) |
Instock
There are no reviews yet.