Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 32.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Model Number | 34" x 72" Pivot |
| Open Style | Side-hung Door |
| Glass Thickness | 5mm |
| Material | Tempered Glass |
| Origin | Mainland China |
| Item Weight | 53 Pounds |
| Product Dimensions | 0.25 x 34 x 72 inches |
| Color | Chrome |
Instock
There are no reviews yet.