Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Glass Thickness | 5mm |
| Frame Style | Frameless |
| Shape | One-shaped |
| Material | Glass |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Color | Brushed Nickel |
| Item Weight | 97 Pounds |
| Product Dimensions | 60 x 60 x 70.38 inches |
Instock
There are no reviews yet.