Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Open Style | Sliding Door |
| Glass Thickness | 8mm |
| Frame Style | Frameless |
| Shape | One-shaped |
| Material | Tempered Glass, Aluminum, Stainless Steel, Glass |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| Size | 0.6 x 60 x 76 inches |
| Color | Silver |
| Item Weight | 147 Pounds |
Instock
There are no reviews yet.