Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Material | Hardlex |
| Origin | US(Origin) |
| Model Size | 33-34 in. W x 72 in |
| Hardware Finish | Brushed Nickel |
| Walk-in Opening | 26 in |
| Configuration | Shower Door with Inline panel |
| Glass Type | Clear |
Instock
There are no reviews yet.