Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Type Number | 001 |
| 3C | Type |
| Barcode | No |
| Certification | 3C |
| Warning | 1 |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 30cm |
| Model Number | Q2 |
| Plastic Type | PVC |
| Features | INFLATABLE |
| Material | Plastic |
| Type | Beach Ball |
| Brand Name | LM1997 |
| Recommend Age | 0-3y, 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.