Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 47 × 11 cm |
| Certificate Number | CTT2312030974EN |
| CE | Certificate |
| Barcode | No |
| Certification | CE |
| Warning | Not able for eat |
| Gender | Unisex |
| Diameter | 75mm |
| Model Number | 75 |
| Plastic Type | PP |
| Features | Promotional |
| Material | Plastic |
| Type | Juggling Ball |
| Brand Name | BESTZONE |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| package | 50Pcs |
| Color | Transparent |
| Size | 75 mm |
| Function 1 | Kids gift |
| Function 2 | Coin container |
| Function 3 | Vending machines |
Instock
There are no reviews yet.